Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna

Video. Turniej halowy zakow rocz.2006-2007. III Memorial Ireneusza Maciasia 10 i 11.01.2015 r.

mt_ignore
Zmieniony ( Środa, 11 Luty 2015 15:11 )
 

Sukces popularności turnieju halowej piłki nożnej 10 i 11.01.2015

Turniej halowej piłki nożnej

III Memoriał Ireneusza Maciasia 2015

[wrocławskiego dziennikarza sportowego tragicznie zmarłego w lipcu 2006]

W sobotę i niedzielę [10-11.01.2015] w hali sportowo - widowiskowej w Twardogórze rywalizowało 28 drużyn młodych piłkarzy w trzech kategoriach wiekowych.

Pomysłodawcą imprezy był Michel Thiry, były dyrektor sportowy Śląska Wrocław, który wspólnie  z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w  Twardogórze juz po raz 3-ci organizuje  Memoriał Ireneusza Maciasia w  halowej piłce nożnej.

 

mt_ignore

 

Sobota 10.01.2015

 

mt_ignore

 

mt_ignore mt_ignore

W pierwszym dniu wystartowało 18 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. Na ławce trenerskiej drużyn uczestniczących w turnieju nie brakowało znanych nazwisk.  Wojciech Górski [były zawodnik Zagłębia Lubin, Odry Wodzisław] poprowadził  Miedz Legnicę do zwycięstwa w roczniku 2002-2003.Najwiekszym rywalem był Śląsk Wrocław prowadzony przez Macieja Bielskigo [ex-pilkarza Śląska Wrocław] i  Szkółka Piłkarska z Milicza kierowana przez Krzysztofa Szewczyka[były piłkarz Legia Warszawa].

Bardzo ładnie w tej kategorii wiekowej zaprezentowały się zespoły z  Radwanic i Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim . Najlepszym bramkarzem wybrany został  Bartosz Rząsa[Miedz]. Królem strzelców wybrano Szymona Smolaka [Śląsk]

 

mt_ignore

 

Klasyfikacja końcowa rocznik 2002-2003:

1.       Miedz Legnica

2.       Śląsk Wrocław

3.       Szkółka Piłkarska Milicz

4.       Kolektyw Radwanice

5.       SP Grabowno Wielkie

6.       KS Ślęza Wrocław

7.       Brzezia Łąka

8.       SP Cieszyn

9.       KS Lotnik Twardogóra

10.   ULKS Goszcz

11.   SP 2 Twardogóra

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

W roczniku 2004-2005 Śląsk Wrocław był najmocniejszym zespołem nie dając  szans w finale drużynie  Olympic Wrocław [szkółka Dariusza Sztylki i Krzysztofa Wolczek ex-piłkarza Mistrza Polski ze Śląska Wrocław]

Podobnie  jak grupie starszej trzecie miejsce przypadło szkółce piłkarskiej z Milicza.

Najlepszym  bramkarzem wybrany został Jan Bańkowski[Olympic], królem strzelców Oliwer Zabrzewski [Śląsk].

Na zakończenie sobotniego turnieju Michel Thiry oraz Zastępca Burmistrza Ryszard Gąsior wręczali młodym piłkarzom okolicznościowe medale i puchary.

 

Klasyfikacja końcowa rocznik 2004-2005

1.       Śląsk Wrocław

2.       Olympic Wrocław

3.       Szkółka Piłkarska Milicz

4.       AP Oleśnica

5.       KS Lotnik Twardogóra

6.       SP Cieszyn

7.       ULKS Goszcz

 

mt_ignore

 

mt_ignore mt_ignore

 

mt_ignore

 

Niedziela 11.01.2015

 

mt_ignore

 

W drugim dniu zawodów w hali sportowej można było spotkać Krzysztofa Ostrowskiego [prawy obrońca Śląska Wrocław] i Krzysztofa Ulatowskiego [były kapitan Śląska], którzy oglądali rywalizację chłopców w roczniku 2006-2007.

 

mt_ignore mt_ignore

 

W zespole Olympic Wrocław można było zobaczyć min:  Jakuba Pawełka ,Kacpra Sztylkę i Wiktora Ulatowskiego ,synów znanych zawodników grających  w Polskiej Ekstraklasie.

W najmłodszej kategorii najlepszym zespołem okazał się Olympic Wrocław pokonując w finale zespół ze szkółki piłkarskiej Milicz oraz chłopców z Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

Najlepszym bramkarzem został  Jakub Pawelek .Król  strzelców powędrował do  Mateusza Drosińskiego [AP Oleśnica]

 

mt_ignore mt_ignore

 

Klasyfikacja końcowa rocznik 2006-2007

1.       Olimpic Wrocław I

2.       Szkółka Piłkarska Milicz

3.       AP Oleśnica II

4.       Olimpic Wrocław I I

5.       Olimpic Wrocław III

6.       AP Oleśnica I

7.       ULKS Goszcz

8.       KS Lotnik Twardogóra

9.       Kolektyw Radwanice

Medale,puchary i statuetki wręczali Burmistrz Zbigniew Potyrała,  trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski , ikona polskiej piłki nożnej Janusz Sybis oraz  Michel Thiry.

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

Podczas turnieju została wylicytowana koszulka Reprezentacji Polski kobiet z podpisem całej  drużyny jako dar dla Wielkij Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koszula została kupiona za 250 zł przez Pan Andrzej Ilkow-Golab.

 

mt_ignore mt_ignore

Po południu po godz 14.00. na parkiet miejscowej hali wybiegło 5 drużyn  oldboyów.

 

Plejada znanych piłkarzy biegała po hali w Twardogórze : Wojciech Szala [Legia],Adrian Sikora[Groclin,Murcia,Apoel Nikozja],Michał Rutkowski[Górnik Zabrze],Remigiusz Jezierski[Jagiellonia, Beer-Sheva],Dariusz Sztylka, Tomasz Nakelski, Piotr Jawny, Adam Samiec, Marek Kowalczyk[Śląsk Wrocław],Arek Rys[AJ Auxerre], Michal Ilków-Goląb[Kaiserslautern],Krzysztof Szewczyk[Legia].Paweł Garyga[FC Nantes],Konrad Wieczorek[Cracovia, Okocimski]...nie zapomniany Janusz Jedynak [trener Śląska] i jego syn Daniel Jedynak bramkarz reprezentacja Polski w Halowej piłce nożnej.

 

mt_ignore

 

Byli  tez goście co prawda nie grający ale aktywnie uczestniczący-  dziennikarze: Andrzej Lewandowski, Jakub Guder, Wojciech Koerber i znany trener na torze w Partynice Wiesław Kryszyłowicz.

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

Pierwsze miejsce zdobył zespół Oldboy Śląsk Wrocław. Tuż za nim uplasował się zespół TV Sportklub , który dzielnie walczył do końca mając w swoich szeregach  piłkarzy z Pogoni Oleśnica: Adam Maciejewski, Mirek Mularczyk i Krzysztof Michalewski.

Na 3-ci miejscu uplasowała się ekipa  Policji Twardogóra pokazując dobry poziom gry. Wyróżniającym piłkarzem był  Piasecki  strzelając kilka goli.

All Stars zakończyła na 4 miejscu przed Samorządowcami w bramce której brylował   Arkadiusz Gotkiewicz.

 

Najlepszym bramkarzem wybrany został  Adam Maciejewski. Najlepszym piłkarzem okrzyknięty został  Remigiusz  Jezierski.

 

mt_ignore mt_ignore

 

Statuetka najstarszego  piłkarza powędrowała do  Janusza Kołodzieja ,  królem strzelców został  Michał  Ilków-Goląb.

 

mt_ignore mt_ignore

 

Na zakończenie Memoriału  Burmistrz Zbigniew Potyrała i  Janusz Sybis wręczyli pamiątkowe puchary oraz medale dla wszystkich uczestników zawodów.

Cały turniej filmowany był przez dwóch operatorów z redaktorem Januszem Kołodziejem dla Orange Sport i Dariuszem Dyner, reżyserem i producentem program TV dla portali internetowych

Klasyfikacja koncowa:

1.       Oldboy Śląsk Wrocław

2.       TV Sportklub

3.       Policja

4.       ALL Stars

5.       Samorząd Twardogóra

Oldboy Śląsk Wrocław w składzie:Daniel Jedynak, Adam Samiec, Dariusz Sztylka, Marek Kowalczyk, Piotr Jawny, Tomasz Nakielski, Remigiusz Jezierski, Michał Ilków - Gołąb- trener Janusz Jedynak

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

TV Sportklub: Michel Thiry, Mirosław Mularczyk, Arkadiusz Ryś, Konrad Wieczorek, Adam Maciejewski, Pawel Ilków - Gołąb, Krzysztof Michalewski, Paweł Garyga, Grzegorz Szewczyk.

 

mt_ignore

 

Policja Twardogóra: Dariusz Piasecki, Krzysztof Pieprzycki, Piotr Szybiak, Sebastian Hłądzyński, Grzegorz Smolis, Mariusz Wlazło, Rafał Okruciński, Marcin Wlazło

 

mt_ignore mt_ignore

 

All Stars: Dawid Szydełko, Wojciech Szala, Adrian Sikora, Janusz Kołodziej, Piotr Janas, Krzysztof Szewczyk, Michał Rutkowski, Kowalski

 

mt_ignore

 

mt_ignore mt_ignore

 

Samorząd Twardogóra: Piotr Lizak,  Arkadiusz Gotkiewicz, Waldemar Lizak, Mieczysław Stępień, Andrzej Miziniak, Przemek Paprocki , Michał Pruski, Paweł Andruszkiewicz

 

mt_ignore mt_ignore

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

 

 

Zmieniony ( Poniedziałek, 02 Luty 2015 15:53 )
 

REPORTAŻ W PRASIE Z TURNIEJU HALOWEGO PIŁKI NOŻNEJ 2015

Gazeta Wrocławska i Słowo Sportowe o III Memoriale Ireneusza Maciasia.
Sukcesem zakończył się dwudniowy (10 i 11.01.2015) turniej piłki nożnej zorganizowany przez Michela Thiry i GOSiR, który odbył się w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała.
Brało udział 28 drużyn młodzieżowych z rocznika 2002-2003/2004-2005/2006-2007 : Slask Wroclaw,Miedz Legnica,Milicz,Radwanice,Sleza,Cieszyn,Lotnik Twardogora,Olympic Wroclaw,ULKS Goszcz,Olesnica,Brzezia Laka.....
Wyniki końcowe: rocznik 2002-2003 :1. Miedz Legnica 2. Slask Wroclaw 3.Szkolka Pilkarska Milicz / rocznik 2004-2005 : 1. Slask Wroclaw 2. Olympic Wroclaw 3. Szkolka Pilkarska Milicz / rocznik 2006-2007: 1.Olympic Wroclaw 2.Szkolka Pilkarska Milicz 3.AP Olesnica
Turnirniej zakończył się w niedzielne popołudnie konfrontacją 5-ciu drużyn oldbojów : 1.Slask Wroclaw 2.TV Sportklub 3.Policja Twardogóra 4.All Stars 5.Samorząd Twardogóra. Gośmi Memoriału byli: Tadeusz Pawłowski, Jan Sybis, Krzysztof Ostrowski, Krzysztof Ulatowski, Dariusz Sztylka, Remig Jezierski, Janusz Jedynak, Wojciech Szala, Adrian Sikora, Janusz Kołodziej, Krzysztof Szewczyk, Marek Kowalczyk, Tomasz Nakielski, Piotr Jawny.....
Słowo Sportowe 12.01.2015
mt_ignore
Słowo Sportowe 12.01.2015
mt_ignore
Gazeta Wrocławska 12.01.2015
mt_ignore



Zmieniony ( Środa, 14 Styczeń 2015 12:22 )
 
Strona 2 z 7
banner_lodowisko
banner_noclegi
banner_zgrupowania
zajęcia stałe
regulaminy i karty zgłoszeń
sport szkolny
szlaki turystyczne
mapa gminy
twardogora.pl